Dzisiaj jest: 14.11.2018, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Forum miejscowości

Tematyka dotycząca miejscowości naszej gminy
Dodaj odpowiedź

Przykre i smutne

rozpoczęty rok temu przez Pawel
2017-12-12 18:25 39%
Dziś w Krośnie odbył się pogrzeb byłego Dyrektora Uzdrowiska Rymanów Mieczysława Jasłowskiego. Może nie wszyscy wiedzą, ale pełnił on w zasadzie formalnie funkcję dyrektora także w chwili śmierci - sąd bowiem przywrócił go do pracy po niesłusznym (podwójnym zresztą) zwolnieniu dyscyplinarnym. Ale nie to jest najważniejsze. Dla mnie osobiście niezrozumiałe jest - przecierałem oczy ze zdumienia, że nawet w takiej chwili pracodawca nie stanął na wysokości zadania i nie oddelogował nikogo na pogrzeb - bądź co bądź sowjego pracownika !!! (ja, i zresztą nie tylko ja, przynajmniej nikogo takiego nie dostrzegłem). Osobiście nie wiem nawet jak to komentować.  Być może nie jestem na bieżąco z tą rzeczywsitością, ale jeśli tak mają wyglądać standardy zachowań w takich chwilach - to z całym szacunkiem - niedobrze mi się robi na samą myśl o tym. Wydawałoby się, że śmierć zamyka wszelkie ewentualne spory. Wydawało mi się - do dziś.... Pozostawiam Wszystkich Czytelników w dowolności w wyrobieniu sobie własnej opinii na ten temat. 
odpowiedziano rok temu przez Grzesiek33
2017-12-18 12:10 29%
Przykre... :/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.