Dzisiaj jest: 21.7.2018, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Forum miejscowości

Tematyka dotycząca miejscowości naszej gminy
Dodaj odpowiedź

Urządzanie biura

rozpoczęty 2 miesiące temu przez Isabell26
2018-05-10 09:12 11%
Właśnie otworzyłam swoje biuro handlowe. Dość długo zeszły mi poszukiwania idealnych mebli do mojego gabinetu jednak wreszcie znalazłam je tu https://www.szynaka.pl/pl/pomieszczenia/biuro-i-gabinet :) Teraz chciałabym jeszcze zrobić coś żeby przyjemnie się pracowało. Co myślicie o pokoju rozrywki dla pracowników? ;) Co powinno się tam znaleźć? ;)
odpowiedziano miesiąc temu przez Olalunia
2018-06-12 10:29 38%
Pokój rozrywki dla pracowników to naprawdę świetny pomysł! U nas w pracy też zrobili taki pokój. Znajdują się tam piłkarzyki, duży telewizor z konsolą i ciche kąciki, gdzie można się zdrzemnąć lub poczytać coś. Wiem - nie do uwierzenia, ale jednak. Mamy naprawdę fajną luźną atmosferę w pracy. Mamy różne przerwy i wtedy korzystamy z tego pokoju. Zdecydowanie bardzo nas to rozluźnia, przez co lepiej nam się pracuje. Nasza firma korzystała z usług firmy z Warszawy TrzyTrzecie, która właśnie między innymi zajmuje się projektowaniem wnętrz biur. Jak wida.ć, świetnie się spisali. Cały styl tego pomieszczenia to coś wspaniałego.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.