Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Działka budowlana Rymanów Zdrój

dodano: 2017.06.03 ważne do: 2018.10.27 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
Mam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9, 5a w malowniczym Rymanowie Zdroju. Położona jest w zacisznym zakątku z dojazdem drogą asfaltową opatrzoną w latarnie. Jednym z jej atutów jest brak jakichkolwiek linii czy rur biegnących nad nią czy pod nią co sprawia, że przyszły właściciel będzie mógł w dowolny sposób planować na niej zabudowania czy nasadzenia roślin. Wszystkie media są natomiast blisko na sąsiednich działkach ( prąd, gaz, kanalizacja, telefon ).
Położona jest ona w pięknej uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Rymanów Zdrój, który od kilkunastu lat rozwija się bardzo prężnie przez co dzisiaj stał się modnym kurortem do którego ściągają turyści z całej Polski, a nawet ze świata. Moc turystycznych atrakcji oraz wyjątkowy leczniczy klimat sprawia, że rymanowskie zdroje tętnią życiem przez cały rok, a w okresie letnim szczególnie.
Działkę można wykorzystać na różne sposoby od osiedlenia się w tej pięknej miejscowości przez stworzenie swojego własnego azylu wypoczynkowego na wypady urlopowe po zagospodarowanie jej pod kątem turystyki stawiając pensjonat czy otwierając małą agroturystykę, które to w ostatnich latach tam rozkwitają. Jedynym ograniczeniem co do wykorzystania terenu jest tak naprawdę jedynie wyobraźnia przyszłego właściciela.
Zapraszam do obejrzenia i zachęcam do zakupu bo warto.
Kontakt
Krzysiek
ul. Szkolna, 38-481 Rymanów Zdrój ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.