Dzisiaj jest: 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Ogłoszenie:

PRACA- SERWISANT URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH!

dodano: 2018.10.03 ważne do: 2018.11.02 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Opis stanowiska:
- serwisowanie urządzeń elektrycznych i gazowych
- samodzielne diagnozowanie usterek, dobór części zamiennych
- prowadzenie dokumentacji technicznej
- montaż urządzeń w lokalach gastronomicznych
- raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych
- budowanie relacji z klientami
Wymagania:
- uprawnienia elektryczne i gazowe (opcjonalnie)
- doświadczenie w serwisowaniu sprzętu gastronomicznego i AGD będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat. B
- odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- umiejętność planowania swojego dnia pracy
- wysoka dyscyplina pracy
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- umowę o pracę (po okresie próbnym)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- samochód i telefon służbowy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mai: aneta@neogast.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli ”wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U.nr 133) przez Vimana sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”

Kontakt
Neogast
( Pokaż na mapie)
Kontakt