Dzisiaj jest: 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Ogłoszenie:

Praca- Przedstawiciel handlowy!

dodano: 2018.10.04 ważne do: 2018.11.03 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Opis stanowiska:
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami
  • Fachowa obsługa i doradztwo dla Klientów
  • Aktywna sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętności w obszarze technik sprzedaży
  • Znajomość obsługi pakietu Office
  • Samodzielność, dyscyplina, ambicja i zaangażowane w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność planowania swojego dnia pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: aneta@neogast.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli ”wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U.nr 133) przez Vimana sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”

Kontakt
Neogast
( Pokaż na mapie)
Kontakt