Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

I Bieg Górski „Między Zdrojami” i III Górski Nordic Walking

Dodano: 3 lata temu Czytane: 1416 Autor:

I Bieg Górski „Między Zdrojami” i III Górski Nordic Walking 13 sierpnia 2016 r. w Rymanowie Zdroju -start godz.10.00 Amfiteatr nad Czarnym Potokiem

I Bieg Górski „Między Zdrojami” i III Górski Nordic Walking
I Bieg Górski „Między Zdrojami” i III Górski Nordic Walking


13 sierpnia 2016 r. w Rymanowie Zdroju -start godz.10.00 Amfiteatr nad Czarnym Potokiem
Zapraszamy wszystkich na kolejną (po Zamczyska Trail) imprezę organizowaną przez Finisz Rymanów. Tyma razem eksplorujemy wschodnią część wzgórz rymanowskich – pokażemy, że i ta strona ma wiele do zaoferowania biegaczom. Uczestnicy najdłuższego dystansu (21 km) pobiegną czerwonym szlakiem w kierunku Iwonicza-Zdroju, zdobędą szczyt Przymiarek (przy sprzyjających warunkach można zobaczyć stąd Tatry), pokonają piękny zbieg do Rymanowa Zdroju zielonym szlakiem, odwiedzą cerkwisko po nieistniejącej wsi Wołtuszowa.
Na trasie 5 i 10 km równie ciekawe miejsca, urokliwe mostki nad górskim potokiem, spotkanie ze zbójnikami na Polanie Zbójnickiej, możliwość ugaszenia pragnienia przy Źródle Krokusowym i wspaniała atmosfera zawodów. Chcesz się sprawdzić na pięknej górskiej trasie?
Szczegółowe informacje i zapisy www.rymanow.startowy.com
Zapraszamy!
Organizatorzy – Stowarzyszenie „Nasz Rymanów”, PTG „Sokół” Rymanów, Burmistrz  Gminy Rymanów

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.