Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Wyniki spotkań piłkarskich 30 kwiecień 2017

Dodano: 2 lata temu Czytane: 831 Autor:

Emocje w Sieniawie, tylko pierwsza połowa w Głębokiem, pogoń Floriana, zwycięstwo Startu ...

Klasa „A”, grupa 1
Start Rymanów pewnie zmierza po awans do okręgówki. Kolejny krok zrobiony w Bukowsku, gdzie po zwycięstwie nad  Bukowianką 0:1 „Startowcy” umocnili się w fotelu lidera.
W następnym spotkaniu Start podejmie u siebie trzecią drużynę tabeli – Bieszczady Ustrzyki Dolne (03.05.2017, godz. 15.00)
Nie mogli narzekać na ilość bramek i nudę kibice w Sieniawie, gdzie grający u siebie Wisłok zremisował 5:5 z Sanovią Lesko (w końcówce spotkania goniąca wynik Sieniawa zdobywa bramkę kontaktową z karnego oraz remisowy gol w doliczonym czasie gry) . Z 25 punktami na koncie piłkarze z Sieniawy zajmują obecnie 9 miejsce w tabeli.

Klasa „A”, grupa 2
Cenny punkt na koncie Karpat Klimkówka. Po udanym pościgu Karpaciarze zanotowali remis 2:2 z liderem – Polonią Kopytowa. Bramki dla Karpat zdobyli Łukasz Walus i Rafał Pacholczyk. W następnej kolejce Karpaty jadą do Faliszówki – trzeciej drużyny w tabeli.

Klasa „B”, grupa 2
Beskid Posada Górna 3:2 pokonał Jasiołkę Świerzowa. Zwycięstwo pozwoliło drużynie z Posady umocnić się na 6 miejscu w tabeli.
Grający u siebie piłkarze LKS Milcza zremisowali z wyżej notowanym imiennikiem z Wesołej 1:1
W następnej kolejce trudne zadanie przed Beskidem, który na wyjeździe zmierzy się z wiceliderem – LKS-em Górki. Natomiast LKS Milcza uda się do Jasionowa.

Klasa „C”, grupa 2
Kibice w Głębokiem zobaczyli tylko pierwszą połowę spotkania pomiędzy miejscowym LKS-em a Zrywem Dydnia (4:1) Przyjezdni zrezygnowali z gry i nie wyszli na drugą połowę na boisko.

Klasa „C”, grupa 3
Już tylko dwa punkty straty do lidera ma drużyna z Rymanowa Zdroju. Florian  pokonał na wyjeździe 3:0 Błękitnych Żeglce i nie rezygnuje z walki o awans.
Iskra Wróblik Szlachecki uległa 3:1 LKS-owi Głowienka i nadal z dorobkiem 16 punktów zajmuje 9 miejsce w tabeli.