Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Akademia Piłkarska dla dzieci w Rymanowie

Dodano: 2 lata temu Czytane: 2247 Autor:

START RYMANÓW WRAZ Z AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ BARDOMED, ZAPRASZAJĄ NA TRENINGI PIŁKARSKIE DLA DZIECI URODZONYCH W 2012,2011,2010,2009, 2008 i 2007 ROKU

Akademia Piłkarska dla dzieci w Rymanowie
START RYMANÓW WRAZ Z AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ BARDOMED, KTÓREJ ZAŁOŻYCIELEM JEST NASZ ZAWODNIK JAKUB POPIELARZ ZAPRASZAJĄ NA TRENINGI PIŁKARSKIE DLA DZIECI URODZONYCH W 2012,2011,2010,2009, 2008 i 2007 ROKU. Pierwsze zajęcia treningowe połączone ze spotkaniem dyrekcji i trenerów Akademii oraz przedstawicieli Klubu z rodzicami zaplanowane jest na poniedziałek 15 maja na godzinę 18:30 na stadionie Startu Rymanów. Akademia Piłkarska BardoMed jest największą Akademią w regionie. Prowadzi swoje zajęcia w Krośnie, Gorlicach oraz 17 mniejszych miejscowościach. Punkt w Rymanowie będzie 20 lokalizacją. Po sprawnie przeprowadzonym naborze grupa zostanie zgłoszona do II edycji Vivio Ligi Lokalizacji, która rozpocznie się początkiem czerwca! Liga Lokalizacji to regularne rozgrywki dla dzieci, w której rywalizują między sobą zawodnicy ze wszystkich grup. Dzięki możliwości rywalizowania dzieci mogą się rozwijać znacznie szybciej. AP BardoMed jest jedyną, która daje możliwość gry w turniejach wszystkim dzieciom bez względu na poziom umiejętności. W II edycji Ligi zespoły będą rywalizować w kategoriach 2005/06, 2007/08 oraz 2009 i młodsi. W I edycji zagrało w Lidze ponad 350 zawodników, w 2017 roku granica ta zostanie znaczenie przekroczona. Lokalizacja w Rymanowie powstaje na mocy prośby klubu Start Rymanów, aby Akademia Piłkarska BardoMed zajęła się szkoleniem piłkarskim dzieci, które w przyszłości zasilą szeregi lokalnego klubu. Treningi AP BardoMed Rymanów będą się odbywały dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki oo 16:30 do 17:45 na stadionie Startu Rymanów. Trenerami grupy będą Krzysztof Litarowicz, Jakub Popielarz oraz asystenci. Zapisy na pierwszy trening i informacje o uczestnictwie pod nr 668-103-266. Poniżej wypowiedź Jakuba Popielarz w związku z rozpoczęciem funkcjonowania punktu Akademii w Rymanowie: "Otrzymawszy propozycje współpracy od Startu Rymanów nie mogliśmy jako Akademia odmówić. Naszym celem od tej pory jest szkolenie piłkarskie, które przygotuje dzieci z Gminy do godnego reprezentowania klubu Start i gry w kategoriach juniorskich. Gram w Starcie od 1,5 roku i jestem szczęśliwy, że w wymiernym stopniu pomagam zespołowi wygrywać. W zespole drzemie duży potencjał o czym świadczą osiągane wyniki. Głęboko wierze, że poprzez działania u podstaw, pracę z dziećmi, zbudujemy fundament pod bardzo solidny klub, który w przyszłości będzie z powodzeniem rywalizował na poziomie 4 ligi. Zapraszam na niedzielny mecz Startu! Dobrze się składa bo w niedziele zdobędę 20 gola w obecnych rozgrywkach, zaś dzień później odbędzie się pierwszy trening naszej 20 lokalizacji. Lokalizacji Rymanów!' J.Popielarz INFORMACJE I ZAPISY POD NR 668-103-266 ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA AKADEMII NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/kapkrosno/ http://www.kapbardomed.pl (http://startrymanow.futbolowo.pl)
START RYMANÓW WRAZ Z AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ BARDOMED, KTÓREJ ZAŁOŻYCIELEM JEST NASZ ZAWODNIK JAKUB POPIELARZ ZAPRASZAJĄ NA TRENINGI PIŁKARSKIE DLA DZIECI URODZONYCH W 2012,2011,2010,2009, 2008 i 2007 ROKU. Pierwsze zajęcia treningowe połączone ze spotkaniem dyrekcji i trenerów Akademii oraz przedstawicieli Klubu z rodzicami zaplanowane jest na poniedziałek 15 maja na godzinę 18:30 na stadionie Startu Rymanów. Akademia Piłkarska BardoMed jest największą Akademią w regionie. Prowadzi swoje zajęcia w Krośnie, Gorlicach oraz 17 mniejszych miejscowościach. Punkt w Rymanowie będzie 20 lokalizacją. Po sprawnie przeprowadzonym naborze grupa zostanie zgłoszona do II edycji Vivio Ligi Lokalizacji, która rozpocznie się początkiem czerwca! Liga Lokalizacji to regularne rozgrywki dla dzieci, w której rywalizują między sobą zawodnicy ze wszystkich grup. Dzięki możliwości rywalizowania dzieci mogą się rozwijać znacznie szybciej. AP BardoMed jest jedyną, która daje możliwość gry w turniejach wszystkim dzieciom bez względu na poziom umiejętności. W II edycji Ligi zespoły będą rywalizować w kategoriach 2005/06, 2007/08 oraz 2009 i młodsi. W I edycji zagrało w Lidze ponad 350 zawodników, w 2017 roku granica ta zostanie znaczenie przekroczona. Lokalizacja w Rymanowie powstaje na mocy prośby klubu Start Rymanów, aby Akademia Piłkarska BardoMed zajęła się szkoleniem piłkarskim dzieci, które w przyszłości zasilą szeregi lokalnego klubu. Treningi AP BardoMed Rymanów będą się odbywały dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki oo 16:30 do 17:45 na stadionie Startu Rymanów. Trenerami grupy będą Krzysztof Litarowicz, Jakub Popielarz oraz asystenci. Zapisy na pierwszy trening i informacje o uczestnictwie pod nr 668-103-266. Poniżej wypowiedź Jakuba Popielarz w związku z rozpoczęciem funkcjonowania punktu Akademii w Rymanowie: "Otrzymawszy propozycje współpracy od Startu Rymanów nie mogliśmy jako Akademia odmówić. Naszym celem od tej pory jest szkolenie piłkarskie, które przygotuje dzieci z Gminy do godnego reprezentowania klubu Start i gry w kategoriach juniorskich. Gram w Starcie od 1,5 roku i jestem szczęśliwy, że w wymiernym stopniu pomagam zespołowi wygrywać. W zespole drzemie duży potencjał o czym świadczą osiągane wyniki. Głęboko wierze, że poprzez działania u podstaw, pracę z dziećmi, zbudujemy fundament pod bardzo solidny klub, który w przyszłości będzie z powodzeniem rywalizował na poziomie 4 ligi. Zapraszam na niedzielny mecz Startu! Dobrze się składa bo w niedziele zdobędę 20 gola w obecnych rozgrywkach, zaś dzień później odbędzie się pierwszy trening naszej 20 lokalizacji. Lokalizacji Rymanów!' J.Popielarz INFORMACJE I ZAPISY POD NR 668-103-266 ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA AKADEMII NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/kapkrosno/ http://www.kapbardomed.pl (http://startrymanow.futbolowo.pl)
START RYMANÓW WRAZ Z AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ BARDOMED, KTÓREJ ZAŁOŻYCIELEM JEST NASZ ZAWODNIK JAKUB POPIELARZ - ZAPRASZAJĄ NA TRENINGI PIŁKARSKIE DLA DZIECI URODZONYCH W 2012,2011,2010,2009, 2008 i 2007 ROKU.
Pierwsze zajęcia treningowe połączone ze spotkaniem dyrekcji, trenerów Akademii, przedstawicieli Klubu oraz rodziców zaplanowane jest na poniedziałek 15 maja o godzinie 18:30 na stadionie Startu Rymanów.

Akademia Piłkarska BardoMed jest największą Akademią w regionie. Prowadzi swoje zajęcia w Krośnie, Gorlicach oraz 17 mniejszych miejscowościach. Punkt w Rymanowie będzie 20 lokalizacją. Po sprawnie przeprowadzonym naborze grupa zostanie zgłoszona do II edycji Vivio Ligi Lokalizacji, która rozpocznie się początkiem czerwca! Liga Lokalizacji to regularne rozgrywki dla dzieci, w której rywalizują między sobą zawodnicy ze wszystkich grup. Dzięki możliwości rywalizowania dzieci mogą się rozwijać znacznie szybciej. AP BardoMed jest jedyną, która daje możliwość gry w turniejach wszystkim dzieciom bez względu na poziom umiejętności.
W II edycji Ligi zespoły będą rywalizować w kategoriach 2005/06, 2007/08 oraz 2009 i młodsi. W I edycji zagrało w Lidze ponad 350 zawodników, w 2017 roku granica ta zostanie znaczenie przekroczona. Lokalizacja w Rymanowie powstaje na mocy prośby klubu Start Rymanów, aby Akademia Piłkarska BardoMed zajęła się szkoleniem piłkarskim dzieci, które w przyszłości zasilą szeregi lokalnego klubu. Treningi AP BardoMed Rymanów będą się odbywały dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki oo 16:30 do 17:45 na stadionie Startu Rymanów. Trenerami grupy będą Krzysztof Litarowicz, Jakub Popielarz oraz asystenci.
Zapisy na pierwszy trening i informacje o uczestnictwie pod nr 668-103-266.

Poniżej wypowiedź Jakuba Popielarz w związku z rozpoczęciem funkcjonowania punktu Akademii w Rymanowie:
"Otrzymawszy propozycję współpracy od Startu Rymanów nie mogliśmy jako Akademia odmówić. Naszym celem od tej pory jest szkolenie piłkarskie, które przygotuje dzieci z Gminy do godnego reprezentowania klubu Start i gry w kategoriach juniorskich. Gram w Starcie od 1,5 roku i jestem szczęśliwy, że w wymiernym stopniu pomagam zespołowi wygrywać. W zespole drzemie duży potencjał o czym świadczą osiągane wyniki. Głęboko wierzę, że poprzez działania u podstaw, pracę z dziećmi, zbudujemy fundament pod bardzo solidny klub, który w przyszłości będzie z powodzeniem rywalizował na poziomie 4 ligi. Zapraszam na niedzielny mecz Startu! Dobrze się składa, bo w niedziele zdobędę 20 gola w obecnych rozgrywkach, zaś dzień później odbędzie się pierwszy trening naszej 20 lokalizacji. Lokalizacji Rymanów!' J.Popielarz

INFORMACJE I ZAPISY POD NR 668-103-266
ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA AKADEMII NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/kapkrosno/
http://www.kapbardomed.pl

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.